MOTION PRO - CABLE CHOKE VINYL POL - 06500268
27,12incl. VAT
27,12incl. VAT

27,12incl. VAT
| Type | Choke |
|---|---|
| Housing Length Imperial | 41" |
| Overall Length Metric | 109 cm |
| Riding Style | ATV |
| Research Value | Finalized |
| Size Imperial | Standard |
| Size Metric | Standard |
| Housing Length | 104 cm (41") |
| Housing Material | Vinyl |
|---|---|
| Overall Length | 109 cm (43") |
| SIZE | Standard |
| Product Name | Cable |
| Color/Finish | Black |
| Base Color | Black |
| Units | Each |
| Brand | MOTION PRO |
| Overall Length Imperial | 43" |
