MOTION PRO - CABLE CLUTCH ATV YAM +2 - 06520428
9,30incl. VAT
9,30incl. VAT

9,30incl. VAT
| Type | Clutch |
|---|---|
| Housing Length | 63,5 cm (25") |
| Size Metric | +51 mm |
| Size Imperial | +2" |
| Research Value | Finalized |
| Riding Style | UTV , ATV |
| Housing Length Metric | 63.5 cm |
| Housing Length Imperial | 25" |
| Travel Metric | 76 mm |
| Housing | Compressionless (Longitudinally Wound) |
| Travel | 76 mm (3") |
|---|---|
| Brand | MOTION PRO |
| Style | Alternate Length , Compressionless (Longitudinally Wound) |
| Units | Each |
| Base Color | Black |
| Color/Finish | Black |
| Product Name | Cable |
| SIZE | +51 mm (2") |
| Housing Material | Vinyl |
| Travel Imperial | 3" |
