MOTION PRO - CLUTCH CABLE YAM - MP050239
9,87incl. VAT
9,87incl. VAT

9,87incl. VAT
| Type | Clutch |
|---|---|
| Housing Length | 106 cm (41-3/4") |
| Size Metric | Standard |
| Size Imperial | Standard |
| Research Value | Finalized |
| Riding Style | Off-Road , Adventure Touring / Dual-Sport |
| Housing Length Metric | 106 cm |
| Overall Length Metric | 115.5 cm |
| Housing Length Imperial | 41-3/4" |
| Housing | Compressionless (Longitudinally Wound) |
| Housing Material | Vinyl |
| Overall Length | 115,5 cm (45-1/2") |
|---|---|
| Brand | MOTION PRO |
| Style | Compressionless (Longitudinally Wound) |
| Units | Each |
| Base Color | Black |
| Color/Finish | Black |
| Product Name | Cable |
| SIZE | Standard |
| Features | Straight |
| Overall Length Imperial | 45-1/2" |
