MOTION PRO - CABLE FRONT BRAKE YAM - 06530026
35,08incl. VAT
35,08incl. VAT

35,08incl. VAT
| Type | Brake |
|---|---|
| Housing Length | 118 cm (46-1/2") |
| Size Metric | Standard |
| Size Imperial | Standard |
| Research Value | Finalized |
| Riding Style | Off-Road |
| Housing Length Metric | 118 cm |
| Overall Length Metric | 129.5 cm |
| Housing Length Imperial | 46-1/2" |
| Housing | Coil Wound |
| Housing Material | Vinyl |
|---|---|
| Brand | MOTION PRO |
| Style | Coil Wound |
| Units | Each |
| Base Color | Black |
| Color/Finish | Black |
| Product Name | Cable |
| SIZE | Standard |
| Overall Length | 129,5 cm (51") |
| Overall Length Imperial | 51" |
