MOTION PRO - CABLE REAR BRAKE ATV KAW - 06530032
16,73incl. VAT
16,73incl. VAT

16,73incl. VAT
| Type | Brake |
|---|---|
| Housing Length | 185,5 cm (73") |
| Size Metric | Standard |
| Size Imperial | Standard |
| Research Value | Finalized |
| Riding Style | ATV |
| Housing Length Metric | 185.5 cm |
| Overall Length Metric | 208.5 cm |
| Housing Length Imperial | 73" |
| Housing | Coil Wound |
| Housing Material | Vinyl |
|---|---|
| Brand | MOTION PRO |
| Style | Coil Wound |
| Units | Each |
| Base Color | Black |
| Color/Finish | Black |
| Product Name | Cable |
| SIZE | Standard |
| Overall Length | 208,5 cm (82") |
| Overall Length Imperial | 82" |
