MOTION PRO - CABLE/FRNT BRAKE-ATV-YAM - 06530016
28,89incl. VAT
28,89incl. VAT

28,89incl. VAT
| Type | Brake |
|---|---|
| Housing Length | 174 cm (68-1/2") |
| Size Metric | Standard |
| Size Imperial | Standard |
| Research Value | Finalized |
| Riding Style | ATV |
| Housing Length Metric | 174 cm |
| Overall Length Metric | 182.5 cm |
| Housing Length Imperial | 68-1/2" |
| Housing | Coil Wound |
| Housing Material | Vinyl |
|---|---|
| Brand | MOTION PRO |
| Style | Coil Wound |
| Units | Each |
| Base Color | Black |
| Color/Finish | Black |
| Product Name | Cable |
| SIZE | Standard |
| Overall Length | 182,5 cm (71-3/4") |
| Overall Length Imperial | 71-3/4" |
