MOTION PRO - CABLE THR PUSH PULL HON - 06500122
7,96incl. VAT
7,96incl. VAT

7,96incl. VAT
| Type | Throttle |
|---|---|
| Housing Length | 97 cm (38-1/4") |
| Size Metric | Standard |
| Size Imperial | Standard |
| Research Value | Finalized |
| Riding Style | Off-Road |
| Housing Length Metric | 97 cm |
| Overall Length Metric | 113 cm |
| Housing Length Imperial | 38-1/4" |
| Housing | Compressionless (Longitudinally Wound) |
| Housing Material | Vinyl |
|---|---|
| Brand | MOTION PRO |
| Style | Push , Pull , Compressionless (Longitudinally Wound) |
| Units | Each |
| Base Color | Black |
| Color/Finish | Black |
| Product Name | Cable |
| SIZE | Standard |
| Overall Length | 113 cm (44-1/2") |
| Overall Length Imperial | 44-1/2" |
