MOTION PRO - CABLE THROTTLE HON +4 - MP02247
7,64incl. VAT
7,64incl. VAT

7,64incl. VAT
| Type | Throttle |
|---|---|
| Housing Length Metric | Standard |
| Riding Style | Off-Road , ATV , Adventure Touring / Dual-Sport |
| Research Value | Finalized |
| Size Imperial | +4" |
| Size Metric | +10 cm |
| Housing Length | Standard |
| Housing | Compressionless (Longitudinally Wound) |
| Housing Material | Vinyl |
| Model | Vortex |
|---|---|
| SIZE | +10 cm (+4") |
| Product Name | Cable |
| Color/Finish | Black |
| Base Color | Black |
| Units | Each |
| Style | Alternate Length , Pull , Compressionless (Longitudinally Wound) |
| Brand | MOTION PRO |
| Housing Length Imperial | Standard |
