MOTION PRO - MP CABLE THRTTLE HON - MP020384
9,11incl. VAT
9,11incl. VAT

9,11incl. VAT
| Type | Throttle |
|---|---|
| Housing Length Imperial | 42" |
| Overall Length Metric | 121.5 cm |
| Housing Length Metric | 106.5 cm |
| Riding Style | Off-Road |
| Research Value | Finalized |
| Size Imperial | Standard |
| Housing Length | 106,5 cm (42") |
| Housing | Compressionless (Longitudinally Wound) |
| Housing Material | Vinyl |
| Overall Length | 121,5 cm (47-3/4") |
|---|---|
| SIZE | Standard |
| Product Name | Cable |
| Color/Finish | Black |
| Base Color | Black |
| Units | Each |
| Style | Pull , Compressionless (Longitudinally Wound) |
| Brand | MOTION PRO |
| Overall Length Imperial | 47-3/4" |
