MOTION PRO - CABLE THROTTLE KAW - 06500116
20,70incl. VAT
20,70incl. VAT

20,70incl. VAT
| Type | Throttle |
|---|---|
| Housing Length | 103 cm (40-1/2") |
| Size Metric | Standard |
| Size Imperial | Standard |
| Research Value | Finalized |
| Riding Style | Off-Road , Adventure Touring / Dual-Sport |
| Housing Length Metric | 103 cm |
| Overall Length Metric | 120.5 cm |
| Housing Length Imperial | 40-1/2" |
| Housing | Compressionless (Longitudinally Wound) |
| Housing Material | Vinyl |
|---|---|
| Brand | MOTION PRO |
| Style | Pull , Compressionless (Longitudinally Wound) |
| Units | Each |
| Base Color | Black |
| Color/Finish | Black |
| Product Name | Cable |
| SIZE | Standard |
| Overall Length | 120,5 cm (47-1/2") |
| Overall Length Imperial | 47-1/2" |
