MOTION PRO - CABLE THROTTLE-YAMAHA - 06500260
14,75incl. VAT
14,75incl. VAT

14,75incl. VAT
| Type | Throttle |
|---|---|
| Housing Length | 59 cm (23-1/4") |
| Size Metric | Standard |
| Size Imperial | Standard |
| Research Value | Finalized |
| Riding Style | Off-Road |
| Housing Length Metric | 59 cm |
| Overall Length Metric | 66.5 cm |
| Housing Length Imperial | 23-1/4" |
| Housing | Compressionless (Longitudinally Wound) |
| Housing Material | Vinyl |
|---|---|
| Brand | MOTION PRO |
| Style | Pull , Compressionless (Longitudinally Wound) |
| Units | Each |
| Base Color | Black |
| Color/Finish | Black |
| Product Name | Cable |
| SIZE | Standard |
| Overall Length | 66,5 cm (26-1/4") |
| Overall Length Imperial | 26-1/4" |
