MOTION PRO - CABLE THROTTLE-ATV-HON - 06500134
15,04incl. VAT
15,04incl. VAT

15,04incl. VAT
| Type | Throttle |
|---|---|
| Housing Length | 72 cm (28-1/4") |
| Size Metric | Standard |
| Size Imperial | Standard |
| Research Value | Finalized |
| Riding Style | ATV |
| Housing Length Metric | 72 cm |
| Overall Length Metric | 82.5 cm |
| Housing Length Imperial | 28-1/4" |
| Housing | Compressionless (Longitudinally Wound) |
| Housing Material | Vinyl |
|---|---|
| Brand | MOTION PRO |
| Style | Pull , Compressionless (Longitudinally Wound) |
| Units | Each |
| Base Color | Black |
| Color/Finish | Black |
| Product Name | Cable |
| SIZE | Standard |
| Overall Length | 82,5 cm (32-1/2") |
| Overall Length Imperial | 32-1/2" |
