MOTION PRO - CABLE THROTTLE PULL HON - 06500263
15,-incl. VAT
15,-incl. VAT

15,-incl. VAT
| Type | Throttle |
|---|---|
| Housing Length | 109 cm (43") |
| Size Metric | Standard |
| Size Imperial | Standard |
| Research Value | Finalized |
| Riding Style | Off-Road |
| Housing Length Metric | 109 cm |
| Overall Length Metric | 124 cm |
| Housing Length Imperial | 43" |
| Housing | Compressionless (Longitudinally Wound) |
| Housing Material | Vinyl |
|---|---|
| Brand | MOTION PRO |
| Style | Pull , Compressionless (Longitudinally Wound) |
| Units | Each |
| Base Color | Black |
| Color/Finish | Black |
| Product Name | Cable |
| SIZE | Standard |
| Overall Length | 124 cm (48-3/4") |
| Overall Length Imperial | 48-3/4" |
