MOTION PRO - CABLE/CLUTCH KAW - 06520041
6,67incl. VAT
6,67incl. VAT

6,67incl. VAT
| Type | Clutch |
|---|---|
| Housing Length | 85,5 cm (33-3/4") |
| Size Metric | Standard |
| Size Imperial | Standard |
| Research Value | Finalized |
| Riding Style | Off-Road |
| Housing Length Metric | 85.5 cm |
| Overall Length Metric | 90 cm |
| Housing Length Imperial | 33-3/4" |
| Housing | Compressionless (Longitudinally Wound) |
| Housing Material | Vinyl |
| Overall Length | 90 cm (35-1/2") |
|---|---|
| Brand | MOTION PRO |
| Style | Compressionless (Longitudinally Wound) |
| Units | Each |
| Base Color | Black |
| Color/Finish | Black |
| Product Name | Cable |
| SIZE | Standard |
| Features | Straight |
| Overall Length Imperial | 35-1/2" |
