MOTION PRO - CABLE/CLUTCH SUZUKI - 06520018
24,28incl. VAT
24,28incl. VAT

24,28incl. VAT
| Type | Clutch |
|---|---|
| Housing Length | 89 cm (35") |
| Size Metric | Standard |
| Size Imperial | Standard |
| Research Value | Finalized |
| Riding Style | Street |
| Housing Length Metric | 89 cm |
| Overall Length Metric | 100.5 cm |
| Housing Length Imperial | 35" |
| Housing | Compressionless (Longitudinally Wound) |
| Housing Material | Vinyl |
|---|---|
| Brand | MOTION PRO |
| Style | Compressionless (Longitudinally Wound) |
| Units | Each |
| Base Color | Black |
| Color/Finish | Black |
| Product Name | Cable |
| SIZE | Standard |
| Overall Length | 100,5 cm (39-1/2") |
| Overall Length Imperial | 39-1/2" |
