MOTION PRO - CABLE CLUTCH - 06521609
28,16incl. VAT
28,16incl. VAT

28,16incl. VAT
| Type | Clutch |
|---|---|
| Housing Length Metric | 117 cm |
| Riding Style | Street |
| Research Value | Finalized |
| Size Imperial | Standard |
| Size Metric | Standard |
| Housing Length | 117 cm (46") |
| Housing | Compressionless (Longitudinally Wound) |
| Housing Material | Vinyl |
|---|---|
| SIZE | Standard |
| Product Name | Cable |
| Color/Finish | Black |
| Base Color | Black |
| Units | Each |
| Style | Compressionless (Longitudinally Wound) |
| Brand | MOTION PRO |
| Housing Length Imperial | 46" |
