MOTION PRO - CABLE/CLUTCH KAWASAKI - 06520009
20,64incl. VAT
20,64incl. VAT

20,64incl. VAT
| Type | Clutch |
|---|---|
| Housing Length | 133,5 cm (52-1/2") |
| Size Metric | Standard |
| Size Imperial | Standard |
| Research Value | Finalized |
| Riding Style | Street |
| Housing Length Metric | 133.5 cm |
| Overall Length Metric | 142 cm |
| Housing Length Imperial | 52-1/2" |
| Housing | Compressionless (Longitudinally Wound) |
| Housing Material | Vinyl |
|---|---|
| Brand | MOTION PRO |
| Style | Compressionless (Longitudinally Wound) |
| Units | Each |
| Base Color | Black |
| Color/Finish | Black |
| Product Name | Cable |
| SIZE | Standard |
| Overall Length | 142 cm (56") |
| Overall Length Imperial | 56" |
