MOTION PRO - INLINE FUEL VALVE 1/4 - P12035
27,36incl. VAT
27,36incl. VAT

27,36incl. VAT
| Type | Inline |
|---|---|
| Valve Outlet Connector Type Metric | 6.4 mm Hose Barb |
| Riding Style | UTV , Off-Road , ATV , Street , Adventure Touring / Dual-Sport , Snow |
| Research Value | Finalized |
| Valve Outlet Connector Type | 6,4 mm (1/4") Hose Barb |
| Petcock Outlet Style | Single |
| Petcock Outlet Angle | Straight |
| Material | Neoprene |
|---|---|
| Product Name | Fuel Valve |
| Color/Finish | Silver , Black , Red |
| Base Color | Silver |
| Units | Each |
| Brand | MOTION PRO |
| Valve Outlet Connector Type Imperial | 1/4" Hose Barb |
