MOTION PRO - SPEEDO CABLE KAW - MP03299
15,37incl. VAT
15,37incl. VAT

15,37incl. VAT
| Type | Speedometer |
|---|---|
| Housing Length Imperial | 35" |
| Overall Length Metric | 94 cm |
| Housing Length Metric | 89 cm |
| Riding Style | Street |
| Research Value | Finalized |
| Housing Length | 89 cm (35") |
| Housing Material | Vinyl |
| Overall Length | 94 cm (37") |
|---|---|
| Features | Standard |
| Product Name | Cable |
| Color/Finish | Black |
| Base Color | Black |
| Units | Each |
| Brand | MOTION PRO |
| Overall Length Imperial | 37" |
