MOTION PRO - CABLE/SPEEDO-ATV-YAM - 06550014
20,-incl. VAT
20,-incl. VAT

20,-incl. VAT
| Type | Speedometer |
|---|---|
| Housing Length Imperial | 40" |
| Overall Length Metric | 105 cm |
| Housing Length Metric | 101.5 cm |
| Riding Style | ATV , UTV |
| Research Value | Finalized |
| Housing Length | 101,5 cm (40") |
| Housing Material | Vinyl |
| Overall Length | 105 cm (41-1/4") |
|---|---|
| Features | Standard |
| Product Name | Cable |
| Color/Finish | Black |
| Base Color | Black |
| Units | Each |
| Brand | MOTION PRO |
| Overall Length Imperial | 41-1/4" |
