TECMATE - ADAPTER DIN CIG LIGHT O16 - 38070176
25,16incl. VAT
25,16incl. VAT

25,16incl. VAT
| Type | Battery |
|---|---|
| Cable Length Metric | 30 cm |
| Riding Style | Street |
| Cable Length | 30 cm (12") |
| Power Connection Type | DIN Plug , Auto Aux Power Socket |
| Research Value | Finalized |
| Volts | 12 V |
| For Make | Universal |
|---|---|
| Model | OptiMate |
| Product Name | Power Adapter |
| Color/Finish | Black |
| Units | Each |
| Brand | TECMATE |
| Cable Length Imperial | 12" |
