TECMATE - CHARGER CORD SOCKET O2 - 38070161
23,15incl. VAT
23,15incl. VAT

23,15incl. VAT
| Type | Battery Charger |
|---|---|
| Cable Length Metric | 50 cm |
| Riding Style | UTV , Off-Road , ATV , Street , Adventure Touring / Dual-Sport , Snow , Watercraft |
| Cable Length | 50 cm (20") |
| Power Connection Type | Auto Aux Power Plug , SAE Plug |
| Research Value | Finalized |
| Volts | 12 V |
| For Make | Universal |
|---|---|
| Model | OptiMate |
| Product Name | Power Adapter |
| Color/Finish | Black |
| Units | Each |
| Brand | TECMATE |
| Cable Length Imperial | 20" |
