TECMATE - CHARGER USB-C 3.3A SAE - 38070664
38,27incl. VAT
38,27incl. VAT

38,27incl. VAT
| Type | Battery , USB-C |
|---|---|
| Cable Length Metric | 203 cm |
| Riding Style | Street |
| Cable Length | 203 cm (80") |
| Power Connection Type | USB-C , Battery Lead , SAE Plug |
| Research Value | Finalized |
| Volts | 5 V , 12 V |
| Amps | 3300 mA |
|---|---|
| For Make | Universal |
| Features | Rubber Cap |
| Product Name | Charger/Monitor |
| Units | Each |
| Brand | TECMATE |
| Cable Length Imperial | 80" |
