TECMATE - SAE SOCKT M18 PANEL MOUNT - 38070400
18,10incl. VAT
18,10incl. VAT

18,10incl. VAT
| Type | DC |
|---|---|
| Cable Length Metric | 76.2 cm |
| Riding Style | Street |
| Cable Length | 76,2 cm (30") |
| Power Connection Type | SAE Outlet , SAE Plug |
| Research Value | Finalized |
| Volts | 12 V |
| For Make | Triumph , BMW , Ducati |
|---|---|
| Model | OptiMate |
| Product Name | Power Outlet |
| Color/Finish | Black |
| Units | Each |
| Brand | TECMATE |
| Cable Length Imperial | 30" |
