TECMATE - CORD EYE W/TEST LITHIUM - 38070319
23,15incl. VAT
23,15incl. VAT

23,15incl. VAT
| Type | Battery , Lithium |
|---|---|
| Cable Length Metric | 610 mm |
| Riding Style | UTV , Off-Road , ATV , Street , Adventure Touring / Dual-Sport , Snow , Watercraft |
| Cable Length | 610 mm (24") |
| Power Connection Type | Fused , SAE Plug , 1/4" Terminal Eyelet |
| Research Value | Finalized |
| Volts | 12 V |
| For Make | Universal |
|---|---|
| Model | Optimate Lithium |
| Product Name | Monitor |
| Color/Finish | Black |
| Units | Each |
| Brand | TECMATE |
| Cable Length Imperial | 24" |
