TECMATE - CORD OPTIMATE MAGCODE PORT - 38070749
67,51incl. VAT
67,51incl. VAT

67,51incl. VAT
| Type | Magnetic |
|---|---|
| Cable Length Metric | 101.5 cm |
| Riding Style | Street |
| Cable Length | 101,5 cm (40") |
| Power Connection Type | Eyelet Connector |
| Research Value | Finalized |
| Volts | 12 V |
|---|---|
| Product Name | Port Connection |
| Color/Finish | Black |
| Units | Each |
| Style | Port , Magnetic |
| Brand | TECMATE |
| Cable Length Imperial | 40" |
