MOTION PRO - CABLE-CLUTCH A/C YAM - 06520322
57,38incl. BTW
57,38incl. BTW

57,38incl. BTW
| Type | Koppeling |
|---|---|
| Reismetriek | 152 mm |
| Totale lengte Imperial | 56-1/2" |
| Totale lengte in metrische eenheden | 143,5 cm |
| Rijstijl | Straat |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Koppelingafsteller Locatie | Midden |
| Housing | Gewikkelde Spoel |
| Reis | 152 mm (6 Duim) |
| Housing Material | Roestvrijstaal |
| Totale Lengte | 143,5 cm (56-1/2") |
|---|---|
| Basisafwerking | Chroom |
| Productnaam | Kabel |
| Kleur/Afwerking | Chrom |
| Basiskleur | Zilver |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Gewikkelde spoel |
| Merk | MOTION PRO |
| Reis Imperial | 6" |
