MOTION PRO - CABLE CLUTCH/T ATV YAM +2 - 06520429
31,46incl. BTW
31,46incl. BTW

31,46incl. BTW
| Type | Koppeling , Terminator |
|---|---|
| Behuizingslengte | 105,5 cm (41-1/2") |
| Size Metric | +51 mm |
| Size Imperial | +2 |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | UTV , ATV |
| Woonlengte-metrisch | 105,5 cm |
| Huisvestingslengte imperiaal | 41-1/2" |
| Reismetriek | 70 mm |
| Housing | Compressielos (Langslangsgewonden) |
| Reis | 70 mm (2-3/4") |
| Housing Material | Vinyl |
|---|---|
| Merk | MOTION PRO |
| Stijl | Alternatieve Lengte , Compressievrij (Langshallig Gewonden) |
| Stuks | Elk |
| Basiskleur | Zwart |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Productnaam | Kabel |
| Grootte | +51 mm (2") |
| Kenmerken | Recht |
| Reis Imperial | 2-3/4" |
