MOTION PRO - CABLE/FRNT BRAKE HON - 06530004
13,76incl. BTW
13,76incl. BTW

13,76incl. BTW
| Type | Rem |
|---|---|
| Behuizingslengte | 99 cm (39") |
| Size Metric | Standaard |
| Size Imperial | Standaard |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Off-Road |
| Woonlengte-metrisch | 99 cm |
| Totale lengte in metrische eenheden | 108,5 cm |
| Huisvestingslengte imperiaal | 39" |
| Housing | Gewikkelde Spoel |
| Housing Material | Vinyl |
|---|---|
| Merk | MOTION PRO |
| Stijl | Gewikkelde spoel |
| Stuks | Elk |
| Basiskleur | Zwart |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Productnaam | Kabel |
| Grootte | Standaard |
| Totale Lengte | 108,5 cm (42-3/4") |
| Totale lengte Imperial | 42-3/4" |
