MOTION PRO - CABLE FRONT BRAKE YAM - 06530026
35,08incl. BTW
35,08incl. BTW

35,08incl. BTW
| Type | Rem |
|---|---|
| Behuizingslengte | 118 cm (46-1/2") |
| Size Metric | Standaard |
| Size Imperial | Standaard |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Off-Road |
| Woonlengte-metrisch | 118 cm |
| Totale lengte in metrische eenheden | 129,5 cm |
| Huisvestingslengte imperiaal | 46-1/2" |
| Housing | Gewikkelde Spoel |
| Housing Material | Vinyl |
|---|---|
| Merk | MOTION PRO |
| Stijl | Gewikkelde spoel |
| Stuks | Elk |
| Basiskleur | Zwart |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Productnaam | Kabel |
| Grootte | Standaard |
| Totale Lengte | 129,5 cm (51") |
| Totale lengte Imperial | 51" |
