MOTION PRO - CABLE BRAKE FRNT YAMAHA - 06530020
13,75incl. BTW
13,75incl. BTW

13,75incl. BTW
| Type | Rem |
|---|---|
| Woonlengte-metrisch | 80 cm |
| Rijstijl | Off-Road |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Size Imperial | Standaard |
| Size Metric | Standaard |
| Behuizingslengte | 80 cm (31 1/2") |
| Housing | Gewikkelde Spoel |
| Housing Material | Vinyl |
| Totale Lengte | 92,5 cm (36-1/2") |
|---|---|
| Grootte | Standaard |
| Productnaam | Kabel |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Gewikkelde spoel |
| Merk | MOTION PRO |
| Huisvestingslengte imperiaal | 31-1/2" |
