MOTION PRO - CABLE/FRNT BRAKE-ATV-YAM - 06530016
28,89incl. BTW
28,89incl. BTW

28,89incl. BTW
| Type | Rem |
|---|---|
| Behuizingslengte | 174 cm (68-1/2") |
| Size Metric | Standaard |
| Size Imperial | Standaard |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | ATV |
| Woonlengte-metrisch | 174 cm |
| Totale lengte in metrische eenheden | 182,5 cm |
| Huisvestingslengte imperiaal | 68-1/2" |
| Housing | Gewikkelde Spoel |
| Housing Material | Vinyl |
|---|---|
| Merk | MOTION PRO |
| Stijl | Gewikkelde spoel |
| Stuks | Elk |
| Basiskleur | Zwart |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Productnaam | Kabel |
| Grootte | Standaard |
| Totale Lengte | 182,5 cm (71-3/4") |
| Totale lengte Imperial | 71-3/4" |
