MOTION PRO - CABLE REAR BRAKE ATV KAW - 06530032
16,73incl. BTW
16,73incl. BTW

16,73incl. BTW
| Type | Rem |
|---|---|
| Behuizingslengte | 185,5 cm (73") |
| Size Metric | Standaard |
| Size Imperial | Standaard |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | ATV |
| Woonlengte-metrisch | 185,5 cm |
| Totale lengte in metrische eenheden | 208,5 cm |
| Huisvestingslengte imperiaal | 73" |
| Housing | Gewikkelde Spoel |
| Housing Material | Vinyl |
|---|---|
| Merk | MOTION PRO |
| Stijl | Gewikkelde spoel |
| Stuks | Elk |
| Basiskleur | Zwart |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Productnaam | Kabel |
| Grootte | Standaard |
| Totale Lengte | 208,5 cm (82") |
| Totale lengte Imperial | 82" |
