MOOSE OFFROAD HARD-PARTS - PACKING PILLOW 16 Large Body 2 - 18602222
38,66incl. BTW
38,66incl. BTW

38,66incl. BTW
| Type | Uitlaatdemper |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Imperiale Lengte | 16" |
| Lengtemaat | 40,5 cm |
| Lengte | 40,5 cm (16") |
| Productnaam | Kussenpakket |
|---|---|
| Stuks | Kit |
| Stijl | 2-Takt |
| Merk | MOOSE OFFROAD HARD-PARTS |
| Rijstijl | Off-Road |
