MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL - ROOF POLARIS RZR MOOSE - 05210864
187,49incl. BTW
187,49incl. BTW

187,49incl. BTW
| Type | Eén Stuk |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Height Imperial | 6-1/2" |
| Metrische Hoogte | 16,5 cm |
| Imperiale Lengte | 43" |
| Lengtemaat | 109 cm |
| Hoogte | 16,5 cm (6-1/2") |
| Breedte Imperial | 34-1/2" |
| Breedte | 88 cm (34-1/2") |
| Lengte | 109 cm (43") |
|---|---|
| Materiaal | Polyethyleen |
| Productnaam | Dak |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Eén-delig |
| Merk | MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL |
| Rijstijl | UTV |
