MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL - ROOF POL RNGR FULSZ 2PC - 05210994
290,34incl. BTW
290,34incl. BTW

290,34incl. BTW
| Type | Tweedelig |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Height Imperial | 3-3/4" |
| Metrische Hoogte | 9,5 cm |
| Imperiale Lengte | 3,5" |
| Lengtemaat | 89 cm |
| Hoogte | 9,5 cm (3-3/4") |
| Breedte Imperial | 62-1/2" |
| Breedte | 159 Centimeter (62,5") |
| Lengte | 89 cm (35") |
|---|---|
| Materiaal | Polyethyleen |
| Productnaam | Dak |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Tweedelig |
| Merk | MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL |
| Rijstijl | UTV |
