MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL - ROOF POLARIS RNGR MIDSIZE - 05211107
289,88incl. BTW
289,88incl. BTW

289,88incl. BTW
| Type | Tweedelig |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Height Imperial | 5-1/8" |
| Metrische Hoogte | 13 cm |
| Imperiale Lengte | 31-1/2" |
| Lengtemaat | 80 cm |
| Hoogte | 13 cm (5-1/8") |
| Breedte Imperial | 58" |
| Breedte (Metrisch) | 147 cm |
| Breedte | 147 cm (58") |
| Lengte | 80 cm (31-1/2") |
|---|---|
| Materiaal | Polyethyleen |
| Productnaam | Dak |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Tweedelig |
| Merk | MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL |
| Rijstijl | UTV |
