MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL - ROOF POLARIS MIDSIZE MUD - 05211371
278,24incl. BTW
278,24incl. BTW

278,24incl. BTW
| Type | Tweedelig |
|---|---|
| Imperiale Lengte | 33-1/4" |
| Lengtemaat | 84,5 cm |
| Breedte Imperial | 54-1/2" |
| Breedte (Metrisch) | 138,5 cm |
| Breedte | 138,5 Centimeter (54-1/2") |
| Lengte | 84,5 cm (33-1/4 in) |
| Materiaal | Polyethyleen |
|---|---|
| Productnaam | Dak |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Tweedelig |
| Merk | MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL |
| Onderzoek Waarde | Niveau 2 |
