MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL - ROOF POLARIS RZR1000 MSE - 05211106
211,69incl. BTW
211,69incl. BTW

211,69incl. BTW
| Type | Eén Stuk |
|---|---|
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Height Imperial | 2-3/4" |
| Metrische Hoogte | 7 cm |
| Imperiale Lengte | 66" |
| Lengtemaat | 168 cm |
| Hoogte | 7 cm (2-3/4") |
| Breedte Imperial | 45-1/2" |
| Breedte (Metrisch) | 115,5 cm |
| Breedte | 115,5 cm (45-1/2") |
| Lengte | 168 cm (66") |
|---|---|
| Materiaal | Polyethyleen |
| Productnaam | Dak |
| Kleur/Afwerking | Zwart |
| Basiskleur | Zwart |
| Stuks | Elk |
| Stijl | Eén-delig |
| Merk | MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL |
| Rijstijl | UTV |
