YUASA - BATTERY YUASA HD DRY YB12AL-A2 - YB12ALA2
75,18incl. BTW
75,18incl. BTW

75,18incl. BTW
| Type | Conventioneel , Terminaladapter |
|---|---|
| Metrische Hoogte | 160,1 mm |
| Height Imperial | 6-5/16" |
| Zuur | Droog Verzonden |
| CCA/Ampère | 150 A |
| Batterijcapaciteit | 12 Ah |
| Referentienummer | YB12AL-A2 |
| Batterijchemie | Loodzuur |
| Locatie Negatieve Pool | Links |
| Positieve Terminal Locatie | Rechts |
| Maximale Laadsnelheid Batterij | 1.2 A |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Straat |
| Lengtemaat | 134,6 mm |
| Volt | 12 V |
|---|---|
| Merk | YUASA |
| Stuks | Kit |
| Productnaam | Accu |
| Model | Yumicron |
| Lengte | 134,6 mm (5-5/16") |
| Breedte | 80 mm (3-3/16") |
| Breedte (Metrisch) | 80 mm |
| Breedte Imperial | 3-3/16" |
| Gewicht | 3,1 kg (6,75 lb) |
| Gewichtsmaatstaf | 3,1 kg |
| Gewicht Imperiaal | 6,75 lb |
| Hoogte | 160,1 mm (6-5/16") |
| Ventlocatie | Links |
