YUASA - BATTERY YUASA CV DRY 12N9-4B-1 - Y12N94B1
64,90incl. BTW
64,90incl. BTW

64,90incl. BTW
| Type | Conventioneel |
|---|---|
| Metrische Hoogte | 139 mm |
| Height Imperial | 5-1/2" |
| Zuur | Droog Verzonden |
| CCA/Ampère | 85 A |
| Batterijcapaciteit | 9 Ah |
| Referentienummer | 12N9-4B-1 |
| Batterijchemie | Loodzuur |
| Locatie Negatieve Pool | Rechts Voor |
| Positieve Terminal Locatie | Links Voor |
| Maximale Laadsnelheid Batterij | 0,9 A |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Straat |
| Imperiale Lengte | 5-5/16" |
| Lengtemaat | 134,6 mm |
|---|---|
| Merk | YUASA |
| Stuks | Elk |
| Productnaam | Accu |
| Model | Conventioneel |
| Lengte | 134,6 mm (5-5/16") |
| Breedte | 76,2 mm (3") |
| Breedte (Metrisch) | 76,2 mm |
| Gewicht | 2,5 kg (5,5 lb) |
| Gewichtsmaatstaf | 2,5 kg |
| Gewicht Imperiaal | 5.5 lb |
| Hoogte | 139 mm (5-1/2") |
| Volt | 12 V |
| Ventlocatie | Rechts |
