YUASA - BATTERY YUASA HD DRY Y50-N18L- - Y50N18LA
161,03incl. BTW
161,03incl. BTW

161,03incl. BTW
| Type | Conventioneel |
|---|---|
| Metrische Hoogte | 162 mm |
| Height Imperial | 6-3/8" |
| Zuur | Droog Verzonden |
| CCA/Ampère | 240 Ampère |
| Batterijcapaciteit | 20 Ah |
| Referentienummer | Y50-N18L-A |
| Batterijchemie | Loodzuur |
| Locatie Negatieve Pool | Links |
| Positieve Terminal Locatie | Rechts |
| Maximale Laadsnelheid Batterij | 2 A |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | UTV , Straat |
| Imperiale Lengte | 8-1/8" |
| Lengtemaat | 205,7 mm |
|---|---|
| Merk | YUASA |
| Stuks | Elk |
| Productnaam | Accu |
| Model | Conventioneel |
| Lengte | 205,7 mm (8-1/8") |
| Breedte | 90 mm (3-9/16") |
| Breedte Imperial | 3-9/16" |
| Gewicht | 5,1 kg (11,2 lb) |
| Gewichtsmaatstaf | 5,1 kg |
| Gewicht Imperiaal | 11,2 lb |
| Hoogte | 16,2 cm (6-3/8") |
| Volt | 12 V |
| Ventlocatie | Links |
