YUASA - BATTERY YUASA HD DRY YB3L-B - YB3LB
28,86incl. BTW
28,86incl. BTW

28,86incl. BTW
| Type | Conventioneel |
|---|---|
| Metrische Hoogte | 111 mm |
| Height Imperial | 4-3/8" |
| Zuur | Droog Verzonden |
| CCA/Ampère | 30 A |
| Batterijcapaciteit | 3 Ah |
| Referentienummer | YB3L-B |
| Batterijchemie | Loodzuur |
| Locatie Negatieve Pool | Links |
| Positieve Terminal Locatie | Rechts |
| Maximale Laadsnelheid Batterij | 0,3 A |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Straat |
| Imperiale Lengte | 3-7/8" |
| Lengtemaat | 99 mm |
| Volt | 12 V |
|---|---|
| Merk | YUASA |
| Stuks | Elk |
| Productnaam | Accu |
| Model | Yumicron |
| Lengte | 99 mm (3-7/8" |
| Breedte | 57 mm (2-1/4") |
| Breedte (Metrisch) | 57 mm |
| Breedte Imperial | 2-1/4 inch |
| Gewicht | 1,1 kg (2,5 lb) |
| Gewichtsmaatstaf | 1,1 kg |
| Gewicht Imperiaal | 2,5 Pond |
| Hoogte | 111 mm (4-3/8") |
| Ventlocatie | Rechts |
