YUASA - BATTERY YUASA HD DRY YB5L-B - YB5LB
39,62incl. BTW
39,62incl. BTW

39,62incl. BTW
| Type | Conventioneel |
|---|---|
| Metrische Hoogte | 130 mm |
| Height Imperial | 5-1/8" |
| Zuur | Droog Verzonden |
| CCA/Ampère | 60 A |
| Batterijcapaciteit | 5 Ah |
| Referentienummer | YB5L-B |
| Batterijchemie | Loodzuur |
| Locatie Negatieve Pool | Links |
| Positieve Terminal Locatie | Rechts |
| Maximale Laadsnelheid Batterij | 0,5 A |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Off-Road , Straat |
| Imperiale Lengte | 4-3/4 Inch |
| Lengtemaat | 120,7 mm |
| Volt | 12 V |
|---|---|
| Merk | YUASA |
| Stuks | Elk |
| Productnaam | Accu |
| Model | Yumicron |
| Lengte | 120,7 mm (4-3/4") |
| Breedte | 60 mm (2-3/8") |
| Breedte (Metrisch) | 60 mm |
| Breedte Imperial | 2-3/8" |
| Gewicht | 1,6 kg (3,5 lb) |
| Gewichtsmaatstaf | 1,6 kg |
| Gewicht Imperiaal | 3,5 lb |
| Hoogte | 130 mm (5-1/8") |
| Ventlocatie | Rechts |
