YUASA - BATTERY YUASA HD DRY YB4L-B - YB4LB
34,96incl. BTW
34,96incl. BTW

34,96incl. BTW
| Type | Conventioneel |
|---|---|
| Metrische Hoogte | 92 mm |
| Height Imperial | 3-5/8" |
| Zuur | Droog Verzonden |
| CCA/Ampère | 45 A |
| Batterijcapaciteit | 4 Ampère-uur |
| Referentienummer | YB4L-B |
| Batterijchemie | Loodzuur |
| Locatie Negatieve Pool | Links |
| Positieve Terminal Locatie | Rechts |
| Maximale Laadsnelheid Batterij | 0,4 A |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Straat |
| Imperiale Lengte | 4-3/4 Inch |
| Lengtemaat | 120,7 mm |
| Volt | 12 V |
|---|---|
| Merk | YUASA |
| Stuks | Elk |
| Productnaam | Accu |
| Model | Yumicron |
| Lengte | 120,7 mm (4-3/4") |
| Breedte | 70 mm (2-3/4") |
| Breedte (Metrisch) | 70 mm |
| Breedte Imperial | 2-3/4" |
| Gewicht | 1,2 kg (2,75 lb) |
| Gewichtsmaatstaf | 1,2 kg |
| Gewicht Imperiaal | 2,75 lb |
| Hoogte | 92 mm (3-5/8") |
| Ventlocatie | Rechts |
