YUASA - BATTERY YUASA HD DRY YB7-A - YB7A
54,70incl. BTW
54,70incl. BTW

54,70incl. BTW
| Type | Conventioneel |
|---|---|
| Height Imperial | 5-1/4" |
| Zuur | Droog Verzonden |
| CCA/Ampère | 105 A |
| Batterijcapaciteit | 8 Ah |
| Referentienummer | YB7-A |
| Batterijchemie | Loodzuur |
| Locatie Negatieve Pool | Rechts |
| Positieve Terminal Locatie | Links |
| Maximale Laadsnelheid Batterij | 0,8 A |
| Onderzoek Waarde | Finaliseren |
| Rijstijl | Straat |
| Metrische Hoogte | 133 mm |
| Volt | 12 V |
| Hoogte | 133 mm (5-1/4") |
|---|---|
| Merk | YUASA |
| Stuks | Elk |
| Productnaam | Accu |
| Model | Yumicron |
| Lengte | 134,6 mm (5-5/16") |
| Breedte | 76,2 mm (3") |
| Breedte (Metrisch) | 76,2 mm |
| Breedte Imperial | 3 |
| Gewicht | 2,3 kg (5 lb) |
| Gewichtsmaatstaf | 2,3 kg |
| Gewicht Imperiaal | 5 lb |
| Ventlocatie | Links |
