MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL - BACK PANEL MULE 610 SX - 05211721
251,22incl. VAT
251,22incl. VAT

251,22incl. VAT
| Brand | MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL |
|---|---|
| Research Value | Level 2 |
| Height Imperial | 24-1/4" |
| Height Metric | 62 cm |
| Height | 62 cm (24-1/4") |
| Width Imperial | 46-1/2" |
| Width Metric | 118 cm |
| Width | 118 cm (46-1/2") |
|---|---|
| Material | Polycarbonate |
| Product Name | Rear Panel |
| Color/Finish | Clear |
| Base Color | Clear |
| Units | Each |
| Riding Style | UTV |
