MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL - ROOF POLARIS RZR MOOSE - 05210864
187,49incl. VAT
187,49incl. VAT

187,49incl. VAT
| Type | One Piece |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Height Imperial | 6-1/2" |
| Height Metric | 16.5 cm |
| Length Imperial | 43" |
| Length Metric | 109 cm |
| Height | 16,5 cm (6-1/2") |
| Width Imperial | 34-1/2" |
| Width | 88 cm (34-1/2") |
| Length | 109 cm (43") |
|---|---|
| Material | Polyethylene |
| Product Name | Roof |
| Color/Finish | Black |
| Base Color | Black |
| Units | Each |
| Style | One-Piece |
| Brand | MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL |
| Riding Style | UTV |
