MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL - ROOF POL RNGR FULSZ 2PC - 05210994
290,34incl. VAT
290,34incl. VAT

290,34incl. VAT
| Type | Two Piece |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Height Imperial | 3-3/4" |
| Height Metric | 9.5 cm |
| Length Imperial | 3.5" |
| Length Metric | 89 cm |
| Height | 9,5 cm (3-3/4") |
| Width Imperial | 62-1/2" |
| Width | 159 cm (62-1/2") |
| Length | 89 cm (35") |
|---|---|
| Material | Polyethylene |
| Product Name | Roof |
| Color/Finish | Black |
| Base Color | Black |
| Units | Each |
| Style | Two-Piece |
| Brand | MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL |
| Riding Style | UTV |
