MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL - ROOF POLARIS RZR1000 MSE - 05211106
211,69incl. VAT
211,69incl. VAT

211,69incl. VAT
| Type | One Piece |
|---|---|
| Research Value | Finalized |
| Height Imperial | 2-3/4" |
| Height Metric | 7 cm |
| Length Imperial | 66" |
| Length Metric | 168 cm |
| Height | 7 cm (2-3/4") |
| Width Imperial | 45-1/2" |
| Width Metric | 115.5 cm |
| Width | 115,5 cm (45-1/2") |
| Length | 168 cm (66") |
|---|---|
| Material | Polyethylene |
| Product Name | Roof |
| Color/Finish | Black |
| Base Color | Black |
| Units | Each |
| Style | One-Piece |
| Brand | MOOSE OFFROAD FOUR WHEEL |
| Riding Style | UTV |
